W dniu 29.06.2018 r. Członkowie Banku Spółdzielczego w Kątach Wrocławskich uczestniczyli w wyjeździe integracyjnym w Karkonosze.

Pogoda wyjątkowo dopisała, dzięki czemu uczestnicy mogli podziwiać uroki krajobrazu jak również zwiedzanych zabytków:

Wyjazd integracyjny rozpoczęliśmy od miejscowości Pec pod Snezkou. Stamtąd wyjechaliśmy wybudowaną w ostatnich latach kolejką linową na szczyt Śnieżki. Na górze był czas na odpoczynek i podziwianie wyjątkowych widoków. Następnie zwiedziliśmy kurort wypoczynkowy Pec pod Snezkou. Po krótkim wypoczynku Grupa udała się do Chełmska Śląskiego, gdzie zwiedzaliśmy zachowane drewniane domy dawnych tkaczy, tzw. „12 Apostołów”. Ostatnim etapem naszego wyjazdu integracyjnego było Opactwo w Krzeszowie gdzie zwiedziliśmy perły baroku – kościół NMP oraz św. Józefa (wewnątrz m. in. cudowny obraz MB Krzeszowskiej oraz freski M. Willmanna).

DSC 0638

Oprócz niespotykanej urody odwiedzanych miejsc uczestnicy wyjazdu poznali historię, kulturę oraz zwyczaje panujące w regionie.

Wyjazd integracyjny pozwolił na lepsze poznanie się oraz wymianę doświadczeń Naszych Członków Banku z Gminy Kąty Wrocławskie, Sobótka i Żórawina. 

Gorąco zachęcamy Wszystkich Naszych Członków do udziału w organizowanych przez Bank Zebraniach Grup Członkowskich.

DSC 0635

DSC 0641

POWRÓT