Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Referent ds. organizacyjno-administracyjnych

miejsce pracy: Kąty Wrocławskie

(nr ref. BSROA)

 Opis stanowiska:

  1. Obsługa sekretariatu, w tym wykonywanie czynności administracyjno – gospodarczych oraz kancelaryjno – biurowych:
    • sporządzanie pism różnych,
    • prowadzenie korespondencji (w tym księgi korespondencji), w tym elektronicznej,
    • prowadzenie rejestrów umów z firmami zewnętrznymi,
    • bieżące zaopatrzenie Banku we wszelkie materiały eksploatacyjne,
    • organizacja i obsługa stałych i doraźnych zebrań, spotkań, narad, szkoleń wewnętrznych, konferencji, itp.
  1. Kancelaryjna obsługa organów Banku.
  2. Monitorowanie szkoleń pracowników i samorządu:
    • gromadzenie ofert szkoleniowych,
    • prowadzenie rejestru szkoleń pracowniczych i delegacji służbowych.
  1. Dodatkowym atutem będzie znajomość zagadnień kadrowych/pracowniczych.

Oczekiwania:

    • umiejętność nawiązywania kontaktów interpersonalnych,
    • umiejętność pracy w zespole,
    • praktyczna znajomość programów biurowych (Excel, Word),
    • wykształcenie minimum średnie,
    • kreatywność.

Oferujemy:

    • pracę pełną wyzwań
    • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
    • atrakcyjne warunki zatrudnienia na umowę o pracę,
    • możliwość uczestnictwa w szkoleniach.

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Bank Spółdzielczy w Kątach Wrocławskich w niezbędnych czynnościach procesu rekrutacyjnego.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

W celu uzyskania dodatkowych informacji możliwy kontakt telefoniczny pod nr. 603 740 949.

Aplikacje prosimy przesyłać do 02.08.2021 r.