garmin pay horizantal black 1

Usługa Garmin Pay to usługa transakcji zbliżeniowych, opracowana z myślą o osobach będących w ciągłym ruchu. Niezależnie od tego, czy chcesz wypić filiżankę kawy po porannym biegu, czy przekąsić coś podczas przejażdżki, Garmin Pay umożliwia szybkie i proste dokonywanie zakupów wyłącznie przy użyciu zegarka. Nie masz portfela? Nie masz telefonu? Nie ma problemu.

Apple Pay w naszym banku. Płać wygodniej, szybciej, bezpieczniej.


Płacąc za pomocą Apple Pay, korzystasz ze wszystkich zalet karty płatniczej naszego banku. Takie transakcje są łatwe, bezpieczne i poufne. Zyskujesz też wygodę – teraz na zakupy nie musisz zabierać portfela bo wystarczy, że masz ze sobą swojego iPhone’a.

Płać telefonem jak kartą.

Google Pay to szybki i prosty sposób płacenia telefonem z systemem Android. Aplikacja ta bezpiecznie przechowuje Twoje dane i umożliwia płacenie za pomocą telefonu w sklepach stacjonarnych posiadających terminale płatnicze akceptujące płatności zbliżeniowe oraz w aplikacjach i na stronach internetowych wspierających płatności Google Pay.

Płatności mobilne za pomocą telefonu są możliwe w tysiącach miejsc - sklepach stacjonarnych, aplikacjach mobilnych czy podczas zakupów online. W sklepach można wygodnie zapłacić telefonem wszędzie tam, gdzie są akceptowane płatności zbliżeniowe - tak samo jak kartą.

20180918 googlepay bannery 667x277px

 

Miejsca te poznasz po jednym z symboli przy kasie: 

gpay logo

Jak korzystać :

1.Pob300 300 matched pefke7 gpay2ierz aplikację Google Pay

Pobierz darmową aplikację Google Pay ze sklepu Google Play, musisz mieć konto Google i zaakceptować warunki usługi.

   

300 300 matched pf7gp8 TelefonzGkopi22a2. Dodaj kartę

Zarejestruj się w aplikacji i dodaj kartę Twojego Banku, postępując zgodnie ze wskazówkami wyświetlanymi na ekranie urządzenia. Musisz posiadać urządzenie mobilne obsługujące technologię NFC oraz telefon z Androidem w wersji 5.0 (Lollipop) lub wyższej  

300 300 matched pefkfn gpay33.Płać telefonem 

Gotowe! Płać telefonem wybudzając go i zbliżając do terminala płatniczego! Musisz posiadać aktualną kartę kredytową lub debetową Androidem w wersji 5.0 (Lollipop) lub wyższej 

 
 
Bezpieczeństwo: 

 

Google Pay dba o bezpieczeństwo Twojej karty na kilka sposobów.

Przede wszystkim dane Twojej karty są zaszyfrowane i przechowywane na bezpiecznym serwerze. Korzystając z Google Pay, sprzedawca widzi numer konta wirtualnego przypisany do Twojej karty, której dane pozostają bezpieczne. Zanim zaczniesz korzystać z Google Pay, musisz ustawić ekran blokady urządzenia - gdy jej nie będzie, aplikacja usunie z Twojego telefonu numer konta wirtualnego.


Więcej informacji uzyskasz w oddziałach Banku : NASZE PLACÓWKI

 •  Oddział Kąty Wrocławskie (71) 36-46-920
 •  Oddział Sobótka (71) 36-46-950
 •  Oddział Żórawina (71) 31-64-365


 

 

 kartosfera logo

 

Portal obsługi kart płatniczych kartosfera.pl

Do uzyskania dostępu do portalu niezbędne jest podanie w Banku Spółdzielczym w Kątach Wrocławskich aktualnego numeru telefonu komórkowego, na który będzie wysyłane hasło SMS do pierwszego zalogowania się. Jednocześnie informujemy, że w celu dokonywania transakcji internetowych niezbędne jest zdefiniowanie limitu transakcji internetowych w placówce Banku lub bezpośrednio na portalu Kartosfera.

Za pośrednictwem Portalu kartowego mogą Państwo dokonać następujących czynności:

 • aktywować posiadaną kartę (VISA, MasterCard),
 • zastrzec posiadaną kartę,
 • zmieniać kod PIN posiadanej karty,
 • aktywować zabezpieczenie 3D Secure,
 • wyłaczyć/włączyć funkcję płatności zbliżeniowych dla posiadanej karty (o ile karta posiada funkcje zbliżeniową),zmienić limity transakcyjne posiadanej karty,
 • zmienić numer telefonu na który będą przysyłane hasła SMS służące autoryzacji transakcji internetowych w sytemie 3D Secure.

W celu zarejestrowania się w portalu kartowym, należy:

 • wejść na stronę internetową portalu kartowego www.kartosfera.pl
 • podać numer PESEL – dla rezydentów, a w przypadku nierezydentów prosimy o kontakt z Bankiem w celu ustalenia indywidualnego numeru identyfikacyjnego,
 • wpisać otrzymane na numer telefonu komórkowego hasło do pierwszego zalogowania się w portalu kartowym,
 • ustawić nowe hasło do portalu kartosfera.pl

W tym linku znajduje się portal kartosfera a także podręcznik użytkownika obsługi portalu. 


Więcej informacji uzyskasz w oddziałach Banku : NASZE PLACÓWKI

 •  Oddział Kąty Wrocławskie (71) 36-46-920
 •  Oddział Sobótka (71) 36-46-950
 •  Oddział Żórawina (71) 31-64-365

 

Korzyści systemu PayU oraz PayPal:

 • po jednorazowym zarejestrowaniu karty przy kolejnych płatnościach nie musisz już podawać pełnych danych,
 • transakcja jest realizowana w trybie online - środki na karcie są blokowane, a sprzedawca od razu otrzymuje płatność za towar - dzięki temu oszczędzasz czas i robisz zakupy szybciej,
 • bezpieczeństwo dokonywanych płatności: PayU gwarantuje Program Ochrony Kupujących, system PayPal chroni Twoje zakupy bez względu na kwotę w ramach Centrum rozstrzygania sporów,
 • możliwość dokonywania płatności w sklepach w kraju, jak i za granicą. 
 • za pomocą systemów PayU oraz PayPal możesz płacić za zakupy w największych sklepach internetowych - listę sklepów znajdziesz na stronach PayU oraz PayPal.

Jak korzystać z PayU 

 • załóż konto w systemie PayU - www.payu.pl
 • dodaj dane posiadanej przez Ciebie karty płatniczej oraz dane do wysyłki,
 • po założeniu konta możesz już dokonywać płatności przez Internet.
 • wersja demonstracyjna prezentująca płatności poprzez system PayU znajduje się TUTAJ.

Jak korzystać z PayPal

załóż konto w systemie PayPal - www.paypal.pl 

w polu "Powiadomienia" wybierz "Powiąż kartę z kontem PayPal" i potwierdź operację,

po powiązaniu karty z kontem, zostanie ona obciążona niewielką jednorazową opłatą zwrotną. Obok tej opłaty w historii karty (dostępnej w bankowości elektronicznej ) widnieć będzie unikatowy, wygenerowany losowo, czterocyfrowy kod.

po zaksięgowaniu operacji na koncie karty (czyli w ciągu 2-3 dni roboczych) ponownie zaloguj się w swoim koncie PayPal i wprowadź otrzymany kod.

po założeniu konta i powiązaniu karty możesz już dokonywać płatności przez Internet za pośrednictwem systemu PayPal.


Więcej informacji uzyskasz w oddziałach Banku : NASZE PLACÓWKI

 •  Oddział Kąty Wrocławskie (71) 36-46-920
 •  Oddział Sobótka (71) 36-46-950
 •  Oddział Żórawina (71) 31-64-365

 

Bezpieczne zakupy w sieci za pomocą twojej karty debetowej możliwe dzięki usłudze 3D Secure. Mając dowolną kartę płatniczą Visa wydaną przez Bank Spółdzielczy w Kątach Wrocławskich możesz wygodnie i bezpiecznie płacić w Internecie na całym świecie! W sklepach internetowych oznaczonych symbolem „Verified by VISA” przy próbie płatności kartą transakcja będzie musiała być potwierdzona dodatkowym kodem. 

Co to jest 3D-secure?

3D-Secure (ang. Three Domain Secure) to standard zabezpieczenia płatności kartami w sklepach internetowych poprzez bezpieczny protokół przyjęty przez organizację płatniczą Visa International (Verified by Visa ).

Zalety zabezpieczenia 3D-secure

 • Dodatkowe bezpieczeństwo
 • Bezpłatne zabezpieczenie
 • Dzięki szybkiej transakcji, potencjalnie skraca się termin dostarczenia przesyłki

Jak aktywować zabezpieczenie 3D-secure?

 1. Etap I - uaktualnienie numeru telefonu w Placówce Banku

Kontakt telefoniczny z Klientem jest niezbędny do wysyłania wiadomości SMS z hasłem jednorazowym niezbędnym do sfinalizowania transakcji internetowej bądź hasła służącego aktywacji usługi na portalu kartowym (o czym będzie mowa poniżej). W przypadku braku pewności, czy Bank posiada Państwa aktualny numer telefonu, prosimy o kontakt z najbliższą Placówką Banku.

 Etap II - rejestracja karty na portalu kartowym

W celu rejestracji karty na Portalu kartowym www.kartosfera.pl należy:

 1. Wejść na stronę Portalu kartowego (adres powyżej)
 2. Podać numer PESEL
 3.  Wpisać otrzymane SMS-em hasło do pierwszego zalogowania na Portalu kartowym.

Szczegółowy przewodnik Użytkownika po portalu kartowym "Kartosfera" dostępny jest tutaj »

Etap III - dokonywanie transakcji internetowych

Po dokonaniu jednorazowych czynności opisanych w etapach I-II, przy dokonywaniu każdej transakcji płatniczej przez Internet kartą, poza wpisaniem wymaganych informacji z karty płatniczej, Klient zostanie poproszony o wpisanie jednorazowego kodu SMS (autoryzację) otrzymanego na numer telefonu o którym mowa w etapie I.

Limity transakcji internetowych

1) Standardowo (ze względów bezpieczeństwa) z dniem 1 lutego 2015 r. limity transakcji internetowych zostały wyzerowane automatycznie dla wszystkich posiadaczy kart płatniczych w Banku.

2) Ustalenie limitu transakcji dokonywanych przez Internet będzie możliwe: w placówce Banku za pośrednictwem Infolinii +48 86 215 50 00 (z menu głosowego należy wybrać "Bank BPS" a dalej "zastrzeżenia lub obsługa kart") Poza wyżej opisanymi funkcjonalnościami Portalu kartowego, za jego pośrednictwem będą Państwo mogli dokonać następujących czynności:

 • zmieniać kod PIN karty
 • zastrzegać kartę.


Więcej informacji uzyskasz w oddziałach Banku : NASZE PLACÓWKI

 •  Oddział Kąty Wrocławskie (71) 36-46-920
 •  Oddział Sobótka (71) 36-46-950
 •  Oddział Żórawina (71) 31-64-365

paybynetkaty

PayByNet to usługa płatności internetowych stworzona przez Krajową Izbę Rozliczeniową S.A. (KIR S.A.). Jest to elektroniczne polecenie przelewu z przekazywaną, przez KIR S.A. w trybie on-line, informacją o dokonaniu zapłaty. Dzięki proponowanej usłudze Klienci korzystający z bankowości internetowej mogą szybko, bezpiecznie i wygodnie realizować płatności za zakupy w sklepach internetowych, które przyjmują płatności w ramach PayByNet. 

System płatności PayByNet działa w trybie ciągłym 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. Po dokonaniu płatności e-sklep natychmiast otrzymuje odpowiednią informację elektroniczną (status transakcji) i może przystąpić do realizacji zamówienia.

Jak korzystać z PayByNet ?

 1. W chwili dokonania zakupów w sklepie internetowym, który akceptuje płatnościw systemie "PayByNet", przy wyborze rodzaju płatności, należy wybrać "PayByNet", a po wyświetleniu strony serwisu -kliknąć logo BPS - Bank Polskiej Spółdzielczości, a następnie wybrać Bank Spółdzielczy w Kątach Wrocławskich,
 2. Automatycznie następuje przekierowanie na stronę logowania do Bankowości Internetowej (ebanknet), 
 3. Po udanym zalogowaniu wyświetla się strona z danymi do przelewu, system poprosi o zaakceptowanie przelewu, który został wygenerowany,
 4. Sklep otrzymuje informację o wykonanej płatności, dzięki temu Sprzedający może przystąpić o realizacji zamówienia.

Usługa PayByNet daje nam dostęp do największych systemów płatności internetowych :

 IAI dotpay
 transferuj przelewy24

 

W ramach usługi gwarantujemy:

 • szybki i bezpieczny przelew środków - płatność jest realizowana w ciągu kilku minut,
 • szeroki zasięg– zapłacić można już w 3000 sklepów internetowych, 400 urzędach on-line, a także w sklepach obsługiwanych przez transferuj.pl, przelewy24.pl, IAI Płatności, Service Online, Dotpay.pl,
 • wygodę i łatwy sposób korzystania - daneprzelewu w systemie bankowości internetowej wypełniane są automatycznie.

Więcej informacji na temat usługi PayByNet - na stronie www.paybynet.pl


Więcej informacji uzyskasz w oddziałach Banku : NASZE PLACÓWKI

 •  Oddział Kąty Wrocławskie (71) 36-46-920
 •  Oddział Sobótka (71) 36-46-950
 •  Oddział Żórawina (71) 31-64-365

POWRÓT