Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Pracownik ds. Obsługi Klienta

miejsce pracy: Kąty Wrocławskie

(nr ref. BSROK-OKW)

 Opis stanowiska:

  • Bezpośrednia komunikacja z Klientem. Obsługa kasowo-dysponencka.
  • Organizowanie i prowadzenie sprzedaży produktów kredytowych, depozytowych, rozliczeniowych oraz sprzedaż usług bankowych.
  • Pozyskiwanie nowych Klientów, doradztwo w zakresie najefektywniejszego inwestowania środków i doboru właściwych produktów zgodnie z oczekiwaniami i profilem Klienta.
  • Osiąganie zakładanych celów w zakresie wielkości przychodów oraz struktury sprzedawanych produktów.

Oczekiwania:

  • umiejętność nawiązywania kontaktów interpersonalnych,
  • znajomość obsługi komputera i programów biurowych,
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży usług bankowych dla Klientów indywidualnych i instytucjonalnych,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • wykształcenie minimum średnie (mile widziane ekonomiczne),
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia na umowę o pracę,
  • możliwość uczestnictwa w szkoleniach.

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Bank Spółdzielczy w Kątach Wrocławskich w niezbędnych czynnościach procesu rekrutacyjnego.”

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

W celu uzyskania dodatkowych informacji możliwy kontakt telefoniczny pod nr 693 092 280.

Aplikacje prosimy przesyłać do 22.10.2021 r.